Červenec 2009

Michael & Janet Jackson - Scream - fotky + video + překlad

24. července 2009 v 0:55 | Terezka |  Michael Jackson ♥

↓ video ↓


Jak se nátačelo video Scream (sestřih)
Překlad písničky

Křik

(Michael)
Už jsem unavený z nespravedlnosti
Jsem unavený z pitomých vtipů
Jsem z toho prostě zhnusený
Ať už to znamená cokoli
I když mě srazíte na zem, zase se zvednu
Ať to zní jakkoli bláznivě
Celý ten řád mě už štve

(Janet)
Podívejte se do stínu
Přichází z něj světlo
Říkáte, že se pletu
Pak mi tedy ukažte svojí pravdu
Prodáváte duše, ale
Na mé mi záleží
Musím být silnější
A v boji nevzdávat

(Michael)
V takovém zmatku se přece chce člověku křičet
(Janet)
Zkus se s tím vyrovnat
(Michael)
Zneužíváte tímhle hnusem své oběti
(Janet)
Zkoušíte z každé vaší lži udělat skandál

(Oba)
Prosím, slitujte se někdo, už nemůžu dál
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte mě trápit
Nechtě mě aspoň křičet
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte mě trápit
Nechte mě prostě aspoň křičet

(Michael)
Mám už dost vašich upravených příběhů
Děláte akorát zmatek
Myslíte si, že je to v pořádku

(Janet)
Pořád měníte pravidla
I když hrajete tu hru
Já to už nemůžu dál vystát
Myslím, že se asi zblázním

(Michael)
V takovém zmatku se přece chce člověku křičet
(Janet)
Dělá vám to radost
(Michael)
Zneužíváte tímhle hnusem své oběti
(Janet)
Když uděláte ze všech vašich lží skandál
(Oba)
Oh, otče, prosím, slituj se, já už nemůžu dál
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte mě trápit
Nechtě mě aspoň křičet
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte se mnou zametat
Nechte mě aspoň křičet

(Janet)
"Ach můj bože, nemůžu uvěřit tomu, co jsem viděla
Když jsem se dnes večer dívala na televizi
Byla jsem zhnusená z celé té nespravedlnosti
Z celé té nespravedlnosti"
(Michael)
"Z celé té nespravedlnosti"
(Janet)
Zkus se vyrovnat se vším, co na tebe vytáhnou

(Oba)
Oh, bratře, prosím, slituj se, já už nemůžu dál
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte mě trápit
Nechtě mě aspoň křičet
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte se mnou zametat
Nechte mě aspoň křičet

Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte mě trápit
Nechtě mě aspoň křičet
Přestaňte mě trápit
Prostě mě už netrapte
Přestaňte se mnou zametat
Nechte mě aspoň křičet

Text v angličtině a ostatní písničky od MJ tady =)

+ Záchvat smíchu Michaela :D fakt hustý - roztomilej úsměv :-)


Michael & číslo 7

22. července 2009 v 22:43 | Terezka |  Michael Jackson ♥
Magické sedmy

Všimli jste si, že obě Jacksonova jména mají shodně sedm písmen? Šťastné sedmičky ho provázely celý život. Svou poslední vůli podepsal před 7 lety 7.7. Smuteční koncert k jeho úmrtí se konal v úterý 7.7. Oba jeho největší hity Black or White a Billie Jean byly číslo 1 na hitparádě 7 týdnů. Zemřel 25. dne v měsíci (2+5). Narodil se v roce 1958 (19+58=77) jako 7 z devíti dětí. Jeho nejúspěšnější alba měla vždy 7 hitů v žebříčku Top 40.

Úlpně krásná fotka O:-)


34.diplom

22. července 2009 v 22:42 | Terezka |  Diplomy pro mě ♥

Od Jajajulinky :-)
Děkuju moc, je to pěkný!

Michael live

22. července 2009 v 16:25 | Terezka |  Michael Jackson ♥
Videa z různých koncertů, vystoupení & předávání cenMichael předává cenu Ediemu Murphymu a Edie předává cenu Michaelu Jacksonovi :D
Edie Murphy předává cenu Michaelovi
Edie Murphy předává další cenu + i záběr na Michaelovo rodiče
1987 - Thriller - live
1992 - Beat It - live
Michael Jackson - Remember The Time - 1993 ( O:-) rok mýho narození :D)
They Don't Care About Us - 1997 in Bremen
1997 - You Are Not Alone (tohle mě rozbrečelo, když vidim Michaela jak je hodnej, co tam dělá a ta fanynka z toho musela bejt taky úplně hotová :-) Michael :-* mělna správném místě)
Scream - live
Black or White - live
Live in Munich - Smooth Criminal
Amercian Bandstand 2002 - DangerousDeset rolí Michaela Jacksona

20. července 2009 v 11:51 | Terezka |  Michael Jackson ♥
Michael Jackson zemřel a pro většinu Čechů odešel ten, co zneužíval děti. Ale kdo byl doopravdy? Co ho dostalo do pozice, kdy ho celý svět přijal jako Krále popu? Byl natolik složitou osobností, že to (možná) dokáží říct jen jeho nejbližší. My se pokusíme deseti body nastínit vlastnosti, které tvořily jeho kult.
Michael Jackson
© www.bbc.com
Původně se měl tento článek jmenovat Deset důvodů, proč se Michael Jackson stal Králem popu. Ve chvíli, kdy jsme na něm začali důkladněji pracovat, jsme zjistili, že to byl hlavně on sám v různých svých úlohách. Samozřejmě, v jeho kariéře a úspěchu hrála podstatnou roli řada faktorů, jako doba, základ v Jackson 5, počátky MTV nebo masivní integrace afroamerického obyvatelstva, nicméně pořád to byl hlavně on sám, kdo dokázal změnit tvář populární hudby a stát se modlou celého světa. Jaké role tedy tvořily každodenní život Michaela Jacksona?

1. Entertainer
Pod toto označení by se možná dala shrnout celá osobnost Krále popu, my si ji ale dovolíme oddělit. Vedle hudby z něj nezapomenutelného udělala především jeho turné a koncertní či televizní vystoupení. Společně s několika málo umělci dokázal udělat z koncertu více než jen předvedení písniček naživo. Na obřích pódiích s obrovským světelným parkem a snad ještě větší zvukovou aparaturou se to hemžilo tanečníky v nejrůznějších převlecích, jezdily tu tanky, lítali vzduchem andělé, sám MJ pak lítal jako kosmonaut, kouzlil a zkrátka prováděl věci, nad kterými člověk žasl. Jeho vystoupení k výročí Motownu nebo na předávání MTV Video Awards v roce 1996 se stala legendárními. Jackson měl bezmeznou fantazii a na koncertech ji dokázal ve velké míře zhmotňovat do reálných rozměrů. Velkou měrou se na tom podílelo i jeho nadpozemské charisma schopné uhranout stotisícové davy. Kdo jiný mohl jen tak vylézt na pódium a zůstat i několik minut stát s bouřícím davem a umdlévajícími fanoušky bez rozdílu pohlaví před sebou? Patřil také jako jeden z mála k těm, kteří byli rozpoznatelní podle pouhé siluety.

2. Hitmaker
Michael Jackson & Quincy Jones
© fanpix.net
Michael Jackson jako autor a zároveň interpret hitů je role, která je jen těžko zpochybnitelná. Do první desítky amerického singlového žebříčku propasoval dvacet osm svých písniček a téměř polovinu z nich - třináct - na samý vrchol. V případě Británie těch zásahů do Top Ten bylo ještě o deset víc, ačkoli počet dosažených vrcholů bylo méně - devět. To ale není až tak podstatné. Daleko důležitější je, že je znal celý svět. Dokázaly oslovit všechny bez rozdílu rasy, kontinentu či náboženského vyznání. Obdivuhodné na tom bylo, že dokázal, podobně jako jeho rival Prince, libovolně brousit po nejrůznějších žánrech, přetvářet je k obrazu svému a třeba z nich udělat zcela nový styl, často ostatními nenapodobitelný. Jistě v tom měla prsty řada lidí, kterými se obklopoval, avšak jeho dohled a invence je znát z každého detailu. A hlavně - většinu písniček si složil sám a nezřídka si v nich zahrál i na nějaký nástroj. Při natáčení každého alba vybíral z velkého počtu skladeb a v poslední době se už poměrně hlasitě mluvilo i o nové desce. Lze tedy předpokládat, že v tomto ohledu Král popu (MySpace.com) ještě zdaleka neřekl poslední slovo.

3. Zpěvák
Už v útlém dětství táhl svým nesmírně silným a pevným hlasem vystoupení rodinné kapely a všichni se obávali, co udělá s jeho hrdlem puberta. Jenže u Jacksona jakoby proběhla jen napůl. Získal vysoký androgenní tenor s tak zvláštní barvou, že má posluchač problém rozeznat, kdy už zpívá falsetem. Jenže to stále není odpověď na to, proč ho lidé rozeznají během několika vteřin. Vytvořil své charakteristické prvky, které nejlépe popíší citoslovce - "íííáááá", "au"... samozřejmě ještě rytmické škytání a odsekávané frázování, přidávající další rytmickou vrstvu hudbě. Dokázal v jeden moment brečet, pak sametově hladit ale i bezstarostně kroutit hlásky, nebo řvát. Bohatě vrstvené harmonie Jacksonových refrénů se dnes snaží napodobit téměř každý popový či r'n'b zpěvák. Ačkoli kvalita jeho skladeb s postupem času kolísala, i ty průměrné dokázal pozvednout vokálem na vyšší stupeň. Jako zpěvák hrál celou kariéru vlastní extraligu.

4. Tanečník
Michael Jackson - tanec
© myspace.com/michaeljacskon
Mnozí, včetně řady slavných osobností, v něm viděli tančícího Boha. Jeho choreografie a kreace obdivoval celý svět, nevyjímaje Freda Astaira či Sammyho Davise juniora. Mnozí začali s tancem jen kvůli tomu, aby se naučili sekvence zombie z "Thrilleru", moonwalk nebo sestavu ze "Smooth Criminal". Ačkoli není objevitelem měsíční chůze (ta se objevila už dříve), Jacko ji vypiloval k dokonalosti a proslavil po celém světě. Navíc ji nakombinoval i s chůzí proti větru Marcela Marceaua, kterého obdivoval, a fenomén byl na světě. Lze prohlásit, že určitou dobu určoval směr vývoje moderního tance. V této oblasti dokonce Jackson drží jeden patent. Jedná se o speciální boty, které používal při onom hlubokém předklonu v již zmíněném videu ke "Smooth Criminal".

5. Vizionář a perfekcionista
Ruku v ruce s tím, že byl v hudebním businessu už od útlého dětství, šly i jeho nápady. Od počátku kariéry se snažil objevovat něco nového, ať už to bylo na poli hudebním, tanečním či obchodním. Jako jeden z prvních poznal, jak velký vliv budou mít v hudebním průmyslu videoklipy. Do dodnes snad nejslavnějšího videa vůbec, "Thrilleru", neváhal kvůli vysokému rozpočtu investovat své vlastní peníze. Ty se mu ovšem vrátily zpátky ve chvíli, kdy (v opět bezprecedentním kroku) vydal klip na videokazetě. Stejně jako stále vymýšlel nové věci, snažil se i každý tón a vůbec vše, co se týkalo jeho kariéry, vypilovat k dokonalosti. Na deskách nepřipouštěl žádné chybičky, proto jejich nahrávání vždy trvalo tak dlouho. I pro tuto obsesi v dokonalosti po něm za jeho dlouhou sólovou kariéru nezbylo zrovna mnoho oficiálně vydaných nahrávek.

6. Rekordman
Michael Jackson
© fanpix.net
Jeho zřejmě nejznámější rekord byl už omílaný při vydání "Thriller 25" - "Thriller" je nejprodávanějším albem všech dob. Ovšem kolik se ho opravdu prodalo, nikdo přesně neví - některé zdroje uvádějí sto devět miliónů, my se budeme radši držet zápisu v Guinessově knize rekordů, kde je číslo šedesát pět milionů prodaných nosičů. Jen ve Státech se ho ročně po čtvrt století prodá sto třicet tisíc kousků ročně. Ovšem to nejsou jediné rekordy. Rekordní jsou, či minimálně ve své době byly, jeho videoklipy Ať už délkou ("Thriller" přes čtrnáct minut) nebo rozpočtem ("Scream" v hodnotě sedmi miliónů dolarů). Má na svědomí snad nejdražší obal všech dob. Kdo jiný by mohl zaplatit jen za booklet milión dolarů, jak to bylo v případě alba "Dangerous". Podstatnou položku jeho rekordmanství byla turné dosahující obřích rozměrů. V tomto bylo průlomové jeho Bad Tour z let 1988-89 čítající 123 zastávek, zhruba 4,4 milióny návštěvníku a nádavkem sedmkrát vyprodané londýnské Wembley.

7. Obchodník
Ačkoli to podle zpráv o jeho dluzích a rozprodávání majetku z posledních let nevypadalo, Michael Jackson byl i skvělým obchodníkem. Většina jeho obchodních partnerů o něm hovořila jako o nekompromisním byznysmanovi s výborným čichem na dobrý obchod. O tom koneckonců hovoří i koupě katalogu ATV, v němž se mimo jiné nacházely i skladby The Beatles. Tehdy neváhal přelicitovat i svého přítele Paula McCartneyho. Značku Jackson dokázal mistrně využívat, stejně jako celý hudební průmysl. Tehdy začínající MTV by o tom mohla vyprávět. Založil několik společností nesoucí jeho jméno. Dá se předpokládat, že část bulvárních zpráv, které o něm šly především na přelomu osmdesátých a devadesátých let, přiživoval a dokázal využít ve svůj prospěch. Je jisté, že nyní se hodnota značky Michael Jackson zněkolikanásobí, stejně jako tomu bylo u Elvise a řady dalších.

8. Spolupracovník© fanpix.net
Jakkoli byl Jackson sám nesmírně talentovaný hudebník a skladatel, neváhal využít schopností jiných lidí, často ze zcela odlišných hudebních břehů. Produkce Quincyho Jonese se ještě dala očekávat, ale například angažování Eddieho Van Halena pro kytarové sólo v "Beat It" bylo ve své době snad bezprecedentním příkladem toho, jak Jackson neřešil žánry a byl schopen využít to nejlepší odkudkoli, když to bylo ve prospěch celku. Dnes už se spolupráce černých rapperů a bílých rockerů zdá jako samozřejmost, ale tu odstartoval právě on. Spolupracím se nikdy nevyhýbal, mezi nejznámější patří společné skladby s Paulem McCartneym, sestrou Janet, případně s kytarovým mágem Slashem z Guns N' Roses. Vypomáhal ale i jiným, například podpořil Eddieho Murphyho v jeho hudební kariéře ve skladbě "Whatzupwitu" nebo skupině svých synovců 3T.

9. Snílek
Neměl možnost prožít normální dětství a vlastně nikdy nevyrostl, a tak se uzavíral do snů a fantazií. V souvislosti s Jacksonem zní tato věta jako dávno semleté klišé, které však vysvětluje mnohé z jeho prazvláštních zálib a fascinací. Tato dětinskost se výrazně otiskla v jeho hudbě. Zatímco ostatní popoví zpěváci se snaží předat posluchačům čistou emoci, nezatíženou složitostmi dospělosti, Jackson dokázal tyto naivní pocity vystihnout s nebývalou autenticitou. Pohádky i umělohmotné horory, všechno jakoby vycházelo z jeho nitra. Nebál se ani témat nekonečné lásky či uzdravení světa, i když u mnoha lidí tím vyvolával jen úšklebky. Jackson - obzvláště pro ty, kdo na jeho hudbě vyrůstali - působí jako injekce, co na chvíli zbaví realitu nevýrazných barev. Strach a paranoia z intrik dospělého světa a showbyznysu zase v pozdní fázi kariéry dodala přesvědčivou naštvanost jeho energickým kusům.

10. Terč bulváru
Michael Jackson
© fanpix.net
Od počátku osmdesátých let se nikdy nevytratil z hledáčku bulváru a v některých fázích jeho života mohl mít ve světových médiích svou stálou rubriku. "Jackson absolvoval další plastickou operaci", "Jackson málem upustil z okna vlastní dítě", "Jackson omylem zabil svého oblíbeného šimpanze", "Jackson nocuje v kyslíkové komoře", "Jackson se žení", "Jackson se rozvádí", "Jackson přiznal, že spí v posteli s dětmi", "Jackson v dluzích, rozprodává majetek", "Jackson trpí nevyléčitelnou chorobou". Všechnu tu pozornost přitahoval nejen úspěch, ale zejména jeho podivné vzezření i chování a často také naivita, s níž vystupoval. Některé drobné kauzy vyvolal jistě cíleně sám. Pozornost, která se vyrojila kolem jeho nakonec neprokázaného sexuálního obtěžování dětí, mu však srazila vaz. Jak ví třeba současný český prezident, králem je ten, o kom se píše a mluví. V tomto ohledu zůstával Jackson králem i v období uměleckého útlumu.

+1. Bizarní osobnost
Všechny výše zmíněné stránky Jacksonovy osobnosti byly na jedné straně příčinou, na straně druhé i důsledkem jeho celkové bizarnosti jako člověka. Myšleno pozitivně i negativně - Král popu v mnoha oblastech rozhodně nebyl normální. Ale právě tato nenormálnost jej činila jedinečným. Jakkoli ho tato jedinečnost nakonec stála i život.


Třídění...

19. července 2009 v 14:48 | Terezka |  Pro sb ♥
Klikni na c.č. a přečti si to!

SONF

18. července 2009 v 20:31 | Terezka |  Diplomy pro Vás ♥
Umístění v SONF a diplomy

5.místo - Terča - Mamma Mia!
4.místo - gabka - Kokosy na sněhu
3.místo - Zuzka - Let´s dance (1,2)
2. + 1.místo - JaaaroušeQ & Kikuška (oba 9hlasů)


30.diplom

16. července 2009 v 20:34 | Terezka |  Diplomy pro mě ♥

29.diplom

16. července 2009 v 20:33 | Terezka |  Diplomy pro mě ♥

Tapety - Lindsay Lohan

15. července 2009 v 20:22 | Terezka |  Tapety ♥

Popová princezna - Britney Spears

14. července 2009 v 19:36 | Terezka |  Zahraniční osobnosti ♥


Datum narození: 2.12.1981

Místo narození: Kentwood, Louisiana, USA

Znamení: Střelec

Zpěvačka, herečka


Dnes...

13. července 2009 v 10:14 | Terezka |  Michael Jackson ♥
Dnes by měl Michael Jackson svůj první koncert, po dlouhé době! Jeho comeback měl právě dnes začít šňůru 50ti koncertů!!! Tak si aspoň doma pusťte jeho písničky, ať vidí, že ho máme rádi a bude si připadat jako na koncertě :-) ... Jeho show měla mít název THIS IS IT! První koncert, jak už bylo zmíněno, měl být dnes - Pondělí 13.července 2009 v Los Angeles v hale Staples Centra, kde měl popový král minulé úterý pohřeb. Ale pro nás žije dál :-) Michael Jackson FOREVER!!! :-)

Takhle Michael trénoval na svojí show 23.6.2009 !!!


Jako na koncertě ;-)
29.diplom :-)


Tapety - krále popu Michaela Jackson II.

12. července 2009 v 19:01 | Terezka |  Michael Jackson ♥
-------------------------


28.diplom

12. července 2009 v 18:59 | Terezka |  Diplomy pro mě ♥

Michael & jeho slova

11. července 2009 v 20:11 | Terezka |  Michael Jackson ♥
○ Jen otevřu pusu, cítím, že je ve mně spousta hudby, která chce ven...

○ I když to na pódiu není vidět, jsem ve skutečnosti plachý člověk!

○ Chci být skvělý bavič, chci pro svět mír a rád bych měl jednoho dne vlastní vilu!

○ Když přijdeš na svět, cítíš lásku. Pokud cítíš lásku i v okamžiku, kdy tenhle svět opouštíš, pak je úplně všechno v pořádku. Se vším, co se odehrálo mezitím, se už dokážeš vyrovnat...

○ Nic pro mě není důležitější, než dávat lidem štěstí, odvádět je od jejich starostí a problémů...

○ Nestačí mi dojít k hranicím svých možností, vždycky se snažím svoje meze ještě posunout. Je to nádherný pocit, když dokážu víc, než na co jsem si původně troufal!

○ Dokonce i doma se cítím osamělý. Někdy jen tak sedím v pokoji a pláču. Je pro mě těžké navazovat přátelství. Někdy se jenom tak procházím kolem bloku a doufám, že narazím na někoho, s kým budu moct mluvit. Obvykle to ale jen obejdu a vrátím se domů. [úryvek z rozhovoru z konce 70.let]

○ Trávím spoustu času čtením, protože to velmi miluji. Na jednom řádku můžete narazit na něco, co jste se snažili vyjádřit celý život...

○ Miluji fanoušky! Když dělám nějakou show a vidím je všechny zpívat a tancovat, je to ten nejúžasnější pocit na světě!

○ Jsem obyčejný člověk jako každý jiný - když se říznu, taky mi teče krev...

○ Měli bychom dělat takovou muziku, která osloví všechny lidské rasy a každý hudební vkus!

○ Raději bych si useknul ruku, než abych ublížil dítěti!

○ Jestli chceme zlepšit svět, musíme se nejdřív podívat sami na sebe. Začni u toho, koho vidíš v zrcadle - změň sám sebe!

○ Každý v Hollywoodu chodí na plastiku. Ale jen mně se to věčně předhazuje...


Tady je pár slov, který se mi fakt moc líbí a můj komentář:

1) Jsem obyčejný člověk jako každý jiný - když se říznu, taky mi teče krev... tohle se mi moc líbí :-) krááásný!!!

2) Měli bychom dělat takovou muziku, která osloví všechny lidské rasy a každý hudební vkus! - Michaele Ty jsi to DOKÁZAL!!!!!!!!!

3) Jestli chceme zlepšit svět, musíme se nejdřív podívat sami na sebe. Začni u toho, koho vidíš v zrcadle - změň sám sebe! - souhlas!

4) Každý v Hollywoodu chodí na plastiku. Ale jen mně se to věčně předhazuje... tak to je pravda, kdokoliv jiný má plastiku a nikdo se o to nezajímá! Maximálně se to o něm jednou napíše a konec! Ale Michaelovi se to předhazovalo celý život! Nechápu to, chudák :-(


Tohle je z časopisu Bravo, který vyšlo 3.července 2009 - Speciál Bravo - LEGENDA MICHAEL JACKSON.

Michael Jackson - videa 2

10. července 2009 v 0:38 | Terezka |  Michael Jackson ♥
Ghost


In The Closet


Thriller


Who Is It?


They Don´t Care About Us


They Don´t Care About Us (jiné video)


Stranger In Moscow


Childhood


Earth Song


Michael v reklamě na Pepsi ;-)


MICHAEL - KDYŽ MU ZAČALI HOŘET VLASY + PÁD :-O CHUDÁÁÁK :'-(
23.června 2009 - Michael zkouší na svojí show They Don´t Care About UsPár slov o Michaelu Jacksonovi ♥

9. července 2009 v 0:50 | Terezka |  Michael Jackson ♥
Michael Jackson zpívá a tančí 23.června, zkouší na svojí show THIS IS IT!! Vůbec nevypadá, že je nemocný nebo ve stresu a ani nevypadá na 50let! Michael je plný sil a usmívá se.

Dva dny na to bohužel přichází smutná zpráva - popový král Michael Jackson zemřel na zástavu srdce v pouhých 50ti letech! Dosud nejsou jasné příčiny smrti zpěváka. Spekuluje se: Zabily ho drogy? Zabil ho jeho lékař? Zabil ho comeback? Byl to opravdu Michael nebo žije a chce se navždy ztratit z veřejnosti kvůli dluhům? (to si myslím, že by Michael NEUDĚLAL, ale byla bych ráda, kdyby byl živý!!!)

Pohřeb Michaela se konal 7.7.2009 v Los Angeles, nejprve rozloučení s rodinnou a blízkými, po té s veřejností v hale Staples Centra, kde měl zpěvák zahájit šňůru 50 koncertů už 13.července!!!

Sám zpěvák ale říkal, že 50 koncertů nezvládne. Chtěl jich pouhých 10 a po té začít jezdit koncertovat po světě. Také se neví jestli popový král doopravdy měl rakovinu kůže. Dosud to nikdo nepotvrdil ani nevyvrátil.

V roce 1993 je obviněn ze sexuálního obtěžování 13ti letého chlapce. Roku 2005 Michael opustil svůj ranč Neverland kvůli obviňování ze sexuální obtěžování, nedávno jsem četla, že se dotyčný přiznal, že lhal :'-( ....... Michael nebyl pedofil!!! Chtěl dát dětem lásku, kterou sám nedostával, jeho otec ho mlátil, křičel na něj a nedovolil mu říkat ''tati'' a Michael o to tolik stál. Nikdy si nemohl hrát s ostatními dětmi, musel do studia a pořád zpívat a tančit se skupinou Jacksons 5!

Michael prodělal plastiku nosu a nechal si vybělit kůži.

Na jeho Moonwalker (měsíční chůzi) nikdo nezapomene. A už vůbec NIKDY nezapomenem na KRÁLE POPU A LEGENDU MICHAELA JACKSONA!!! :-) ♥ :-*

Všichni na něj budeme vzpomínat a pamatovat si ho jako skvělého zpěváka a tanečníka!!!

R.I.P. >> Rest In Peace - Odpočívej v pokoji (klidu, míru)

Král popu a legenda - MICHAEL JACKSON ♥


Skvělá písnička a klip!!! Michael Jackson zpívá a tančí se svojí sestrou Janet Jackson
Písnička: Scream (v překladu KŘIČET) určitě se koukněte :-)


Koukněte se na dokument o Michaelovi když mu bylo 44 let zde